چاپ آقاپورامین

خدمات کامپیوتری و فنی

چاپ آقاپورامین

آقاپورامین - چاپ آقاپورامین

خدمات کامپیوتری و فنی:

– تکثیر جزوات دانشگاهی رنگی و معمولی
– پلات و کپی و پرینت رنگی و معمولی
– پلات نقشه های نظام مهندسی و گاز
– صحافی و طلاکوبی – پانچ
– مقاله ، تحقیق ، پایان نامه
– ترجمه های تخصصی
– ثبت نام های اینترنتی و نرم افزار

خدمات مجموعه طراحی ،چاپ و تبلیغات چاپ آقاپورامین در این بخش شامل

تایپ، صفحه آرایی،پرینت سیاه و سفید ،پلات لیزری و رنگی ،ریسوگراف ،کپی،کپی رنگی،صحافی(برش،ترتیب،سرچسب،دوخت)می باشد.

 تایپ:

تایپ مطالب کتب ، کلیه امور اداری ادارات ، کارخانجات و بولتن های مشاغل در مرکز تخصصی تایپ دنیای نو در سریع ترین زمان انجام می گیرد.

صفحه آرایی:

صفحه آرایی علم روش آراستن یک کتاب یا صفحه است مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیای نو تخصصی ترین مرکز تایپ و صفحه آرایی می باشد.

پرینت سیاه و سفید و رنگی:

مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیا ی نو دارای پیشرفته ترین دستگاههای پرینت سیاه و سفید و رنگی می باشد و ارائه دهنده خدمات پرینت با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت می باشد .

پلات لیزری و پلات رنگی :

مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیای نو با استفاده از فناوری روز و با داشتن دستگاههای پیشرفته امکان ارائه خدمات پلات رنگی و لیزری را داشته و با قیمت مناسب توانسته تیمی خلاق در زمینه کارهای چاپی داشته باشد.

ریسوگراف:

ریسوگراف دستگاهی است مانند کپی که در مقایسه با آن از هزینه پائین تری برخوردار است و سرعت بیشتری دارد ولی در مقایسه با چاپ در تعداد بالا مقرون به صرفه نمی باشـد.در دسـتگاه ریـسوگراف چـاپ از یک تا ۴ رنگ تفکیکی در ابعاد A5تا A3 و پاکـت نامه انجام می شود و بهـتر است رنـگها به صورت تفکیکی باشد.

کپی رنگی :

مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیای نو با استفاده از دستگاههای پیشرفته و نیروهای متخصص توانسته خدمات دفتر فنی مانند کپی رنگی را با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت ارائه دهد .

صحافی شامل برش , ترتیب , سرچسب , دوخت و …

مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیای نو سریعترین مرکز صحافی کتاب،تقویم،سررسید،کاتالوگ،و …می باشد که خدمات صحافی شامل برش،ترتیب،سرچسب،دوخت،منگنه و … را انجام می دهد.

جهت اطلاع از لیست قیمت صفحه آرایی،تایپ،پرینت سیاه و سفید و رنگی،پلات رنگی و لیزری،ریسوگراف،صحافی با مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات چاپ آقاپورامین تماس حاصل نمایید

 • مدیریت :

  آقاپورامین

 • شماره تماس

  ۰۴۱۳۷۷۲۴۳۸۱

 • شماره موبایل

  ۰۹۱۴۸۴۷۰۸۱۰

 • پست الکترونیکی

  email@site.com

 • ساعت کاری :

  از ساعت ۸ تا ۱۵ – ۱۶ تا ۲۱

 • آدرس :

  تقاطع شهریار خیابان کارگر روبروی خوابگاه